İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abime verdim, abim  cenk 21 yaşındaydı

Abime verdim, abim  cenk 21 yaşındaydı. Askerden gelecekti ben 18 yaşındayım, abim çok yakışıklı bir erkektir, neredeyse bütün arkadaşlarım ona hastaydı. Hatta evlenmek isteyenler falan vardı onunla o pek kimseyi beğenmez evde bile yakışıklılığından ödün vermezdi, o kadar tatlı bir  erkektir ki ben onu görünce içim gidiyordu bazen abim olmasaydı şuracıkta beni ne güzel sikerdi falan diye düşünüyordum, neyse yine böyle bir gün askerden izine gelecekti dağıtım iznine, neyse dağıtım iznine geldiğinden canının neler isteyeceği malumdu annem hatta evde giyinişlerinize dikkat edin abiniz askerden geliyor çocuğu zora sokmayın diye bizi uyarmıştı, ben önemsemedim bu uyarışı en sexy eşofmanımı giymiştim tanga götümde resmen belli oluyordu.
Abim askerden geldi, zayıflamış kararmış daha da bir tatlı olmuştu, hoş geldin ağabeycim dedim öptüm onu sarıldık vs, hoş buldum canlarım bende sizleri çok özledim dedi.
Banyoya gireceğim dedi, bizde o arada yemek hazırlayacaktık evimiz dubleks olduğundan o üst katta banyo yapıyordu, annem üst kata şu havluyu çıkar ipek dedi.
Tamam anne dedim, banyodan ses geliyordu şak şak şak diye, birden kapının deliğinden bakıyım dedim abim 31 çekiyordu, birden kapı açıldı abimin yarağı canlıca karşımdaydı.
Beni mi izliyorsun sen dedi, gel bakalım içeri dedi, verdi ağzıma çok güzel yaladım domaldım götten sikti aşağı yolladı beni oh süperdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.