İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ablam kızlığını bana verdi

Ablam kızlığını bana verdi, Selamlar.
İsmim Selim, ben felaket sexy bir erkeğim, ablam eve kız arkadaşlarımı getirdiğimde resmen onları kıskanıyor, beni kimseyle paylaşmak istemiyor.
Birlikte tatillere gidiyoruz falan çok hoş zaman geçiriyoruz aslında, ben yakışıklı bir erkeğim ablamda fiziksel olarak harika bir vücut sahibi hatundur, benden 6 yaş büyüktür ve neredeyse küçükken beni o büyütmüştür, annemiz iş kadını olduğundan ötürü bizimle pek fazla vakit geçiremiyordu hak veriyorduk doğrusu neyse ablamın ilgisi annelik duygusu olarak geliyordu bana kızları beğenmezdi gittikleri zaman arkalarından olumsuz yorumlar falan yapardı, bende ona dedim bir gün ne bu ya her kız arkadaşımın arkasından beğenmediğin şeylerini söylüyorsun, hiç mi beğenmiyorsun sen benim arkadaşlarımı dedim, güzel kızlar ama evlenilecek kızlar değiller dedi.
Ben zaten evlilik düşünmüyorum ki sadece gezme tozmak amacım dedim, anladım o zaman dedi. Ama dedim seks ihtiyaçlarımı karşılamam gerek ben bir erkeğim falan, baktım ablam diyor senin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara ihtiyacın yok ki, neden dedim?
Ben seni her türlü mutlu ederim, yeter ki sen bana gel. Anlamadım dedim.
Akşam göstereceğim sana o zaman anlayacaksın dedi, akşam olduğunda  yatağıma geldi koynuma  girdi, elini attı yarağıma off çok büyükmüş sen benim kocam olacaksın ve bir daha kimseyle yatmayacaksın tamam mı dedi, kafa salladım içine aldı beni çok güzeldi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.