İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ablamı kendini okşarken yakaladım

Merhaba, ablamı kendini okşarken yakaladım o günden sonra nasıl sikerim bu kadını diye içimde düşünceler oluşmaya başladı..
Sizlere anlatacağım hikaye geçen ocak ayında yaşanmıştır, türbanlı dul ablam ile yaşadığım olağanüstü seks fantezilerim ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır.
Kışın anne babamız memlekete diyarbakıra giderler, ablam ile birlikte kalır anlaşırdık güzel sarardı gezer tozar eğlenirdik, neyse konuya hafiften gireyim siz Abaza gençliği fazla heyecanlandırmıyım. Anne babamız memlekete gittikten sonra evde yalnız olduğumuz için, giyinişlerimiz rahattı ablam normalde türbansız dışarı çıkmaz ama evde o kadar kapanmasada yine vücud ölçülerini ön plana çıkartacak asla evde kıyafetler giymezdi, ablam kocasından anlaşmalı olarak boşanmıştı, yani sorunu kendileri aslında biliyordu her ne kadar biz bilmesekte, anlaşamadık boşandık demişti daha fazla sorgu sual faslı olmamıştı..
Konuya hafiften giriş yapayım.. ben hep düşünüyordum ablam acaba seks konusunda isteksiz olduğu için eniştem bırakmışmıydı onu falan diye, daha sonra öğrendim ki tam tersiymiş.. eniştem ile aramız hep iyiydi, birgün ex eniştem ile yolda karşılaştık ne haber koçum falan dedi, gel bu gece içelim dedi tamam dedim benimde kafa dağıtmaya ihtiyacım vardı, baya içmişti ex eniştem bende sarhoşhluğuyla birlikte rahat cevap verir diye düşünüyor, sorular sormak istiyordum, neyse ablamdan konu açılınca hakket siz neden boşanmıştınız diye soruyu patlattım, neden olacak neymiş benimle olmaktan mutlu değilmiş, beceriksiz erkekmişim ben falan fistan gibi şeyler söyledi, ben daha fazla derinlere inmek istemiyordum konunun, 3 yıl evli kalsalarda çocukları olmamıştı, kafamda bir şeyler canlanmaya başlamıştı, o gün eve döndüm ablam uyuyordu uyurken baktım kalçaları falan süper görünüyordu, ertesi gün kahvaltı yapıp işe gönderdi beni, bende erken geleyim sürpriz yapayım dedim bir şeyler alıp eve erken gittiğimde ses yapmadan girdim, odasından sesler geliyordu inilti, kapıyı hafif araladım bir baktım ki vibratör almış sokuyordu amcığına inliyordu, beni görünce şok oldu, abla dedim ne yapıyorsun? Madem böyle azgınsın neden boşandın? Neden olacak dedi, sikemiyordu beni anlasana dedi, ben sikerim seni diyip soktum yarağı amcığına hergün sikiştik..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.