İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amcamın kızıyla seviştim

Amcamın kızıyla seviştim, Selamlar.
Oldum olası amcamın kızlarına hastayım, zaten amcamın erkek çocuğu yok, bizi çok severdi. Hatta mirasını bize bırakmayı düşünüyordu, bizim aşirette kıza ev falan verilmezdi.
Neyse olay şöyle gelişti, amcam kızlarının biriyle beni evlendirmek istiyordu, nedeni ise mirasçı başka aşirette kimse olmaması içindi, bende istiyordum zaten kızları çok güzeldi.
Biz Şanlıurfa ilinin en büyük aşiretlerinden biriyiz ve dışarı bizden kız verilmez, illa ki sülaleden birine verilir kız, neyse amcakızlarıyla öyle pek fazla bir araya gelemeyiz.
Arabayla falan anca bir yere giderken neyim bırakırdım onları, üniversitede okuyan vardı ipek, çok güzel bir kızdı Şanlıurfa’dan 3 yıl önce üniversite için çıkmıştı, geldiğinde amcamla konuşup iş kurmak istediğini söyledi, zaten üniversiteye karşı oldukları için buna da hayır dediler.
Anca kocandan izin alır ne yapmak istersen yaparsın dediler, oda evleneceğim diyip duruyordu. Benim onda gözüm vardı ama o ne düşünür bilemiyordum, bir gün balıklı göle giderken yola sen benimle evlenmek istemez misin, hem istediğin gibi yaşarsın, hem ben sana vurgunum söyleyemiyorum yıllardır, ne olacaksa olsun, artık söyledim rahatladım.
Sen ciddi misin dedi, evet dedim. Seni çok istiyorum falan derken dudaklarına yapıştım birden elini aletime attı, şalvarın içine doğru soktu elini aldı ağzına yarağı tamamdır artık sen benim kocamsın yarağında büyük ben büyük severim dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.