İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Annemi siktim, evet yıllardır Abazalık ile boğuştuğumdan ötürü her gün 31 çekiyordum

Annemi siktim, evet yıllardır Abazalık ile boğuştuğumdan ötürü her gün 31 çekiyordum, yine öyle bir 31 çekerken annem yakaladı, ondan sonra bana bakış açısı değişti.
Merhaba, ismim SERKAN.
Yaşım 17, annem ile yaşıyorum babamdan ayrıldıktan sonra ben annem ile kaldım maddiyat açısından problemimiz olmadığından çok rahat bir hayatımız vardı.
Düşünün 18 yaşıma gelince annem bana marka ismi vermek istemiyorum fakirler üzülür lüks bir araba alacaktı son model, neyse böyle şeyler sonrasında 31 çekerken yakaladıktan sonra annemin bakış açısı bana değişmişti, pek konuşmuyordu.
Birkaç gün aradan geçtikten sonra sohbet etmeye başlamıştık, bana neden böyle bir şey yaptığımı sordu. Anlıyorum seni erkeksin cinsel içgüdülerin depreşiyor ama sevgilin falan yok mu diye sordu.
Var ama cinsellikten öte olduğu için ona seks konusunda hiçbir şey soramıyorum dedim oda üzüldü halime, peki ne istiyorsun seks konusunda karşındaki bayandan beni mutlu etmesini aynı şekilde bende onu mutlu edeyim birlikte çok mutlu olalım istiyorum dedim.
Annem demek ki sadece kendini düşünmüyorsun baban gibi dedi, babam öylemiydi dedim.
Baban sadece sikmeyi düşünür, beni mutlu etmek ile zerre zaman kaybetmezdi, işini bitirir kalkardı yanımdan diye söyleyince, sarıldım elini yarağıma attı annem al ağzına dedim ses etmeden aldı bende onun amcığını yalamaya başladım öyle güzelce onu o gün siktim çok güzeldi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.