İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arkadaşımın karısını siktim

Arkadaşımın karısını siktim, sizlere anlatmak istediğim hikayemin başlığında olduğu gibi çok heyecan vericidir. Aslında böyle bir şey yapmak pek doğru değildir ama çok özel hikaye olduğundan sizlerle paylaşmak istedim.
Açıkçası anlatıp anlatmama konusunda endişelerim vardı lakin isimleri x isim olarak belirteceğimden problem olmayacağını düşündüm, öyle ki: hikayeyi anlatırken bile ereksiyon oluyorum ağa karı bildiğin maden beni çok etkiliyor.
Arkadaşım mert karısının adı hülya mert ile aramız çok iyidir hanımlar falan bir araya gelir sohbet ederiz aramız pek bir sıkı fıkıdır bir araya geldiğimizde kaynatırız hatunlar kendi aralarında kaynatır sohbetimiz şahanedir.
Neyse olay şöyle oldu, bir gün benim hatun burcu eve döndüğümüzde mertlerden sana bir şey söyleyeceğim ama nasıl olacak bilmiyorum dedi, nedir burcu dedim.
Bu senin arkadaşın mert var ya, ee dedim.
Onun karısı hülya var ya dedi, ee dedim burcu?
O senden hoşlanıyor bana açıkça söyledi seninle yatmak istiyormuş hatta üçümüz grup yapalım istiyor ama mert bilmemesi gerek bunu dedi, neden bilmiyor dedim?
Sadece üçümüzle birlikte olmak istiyor merti istemiyor hülya dedi, peki sen dedim?
Benim için fark etmez nasılsa benim kocamsın kendi kaşınıyorsa hem farklılık olur benim içinde dedi, tamam o halde dedim nasıl yapacağız dedim, yarın işe gitme bize gelsin sikişiriz dedi.
Tamam dedim eve geldi başladık sikişmeye..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.