İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arkadaşımın kız kardeşini siktim

Arkadaşımın kız kardeşini siktim, Selamlar kankalar.
Nasılsınız, ağalar sizlere anlatacağım hikaye tamamen gerçektir.
Bende yalanda yok palavrada yok, olum neden yalan söyleyim ki neyse kanka olay şöyle oldu.
Geçen sene arkadaşımın kız kardeşi üniversiteye başladı bizim memlekette okuyordu, kıza eskiden hiç ilgi duymazdım, bu sene üniversiteye başlayınca giyinişi falan çok değişti, zaten eskiden çirkince bir karıydı şimdi dehşet olmuş.
Oo pelin dedim gelince tatile çok güzelleşmişsin, sağol canım dedi. Eskiden abi derdi, şimdi canım diyor zilliye bak dedim içimden 😀 sonrasında abisi gelecekti yanımıza ondan pek konuşamadım al telefonum memlekette okuyorsun problem neyim olur hemen haber et hallederiz dedim.
EyvaAllah canım dedi aldı numarasını, birkaç gün sonra gidecekti bizim memlekete. Benimde acil gideceği gün karabüke gitmem gerekti.
Dedim benim arkadaşa kanka acil memlekete gideceğim gelmek ister misin yok kanka çalışıyoruz nereye geleceğiz amk dedi, iyi dedim.
Ama dedi pelin gelebilir, bilet baktık bulamadık gitmesi gerek falan fistan.
Tamam dedim ben götürürüm, sana emanet bak ona göre dedi tamam rahat ol dedim. Çıktık yola ee pelin nasıl bu kadar güzelleştin dedim, düzenli olarak seks yapıyorum hemde istediğim her erkekle diyince çok şaşırdım, sanada vereyim mi dedi, olur dedim.
Arabayı çektim kuytu yere götten sikersin anca dedi, amcıktan vermem falan tamam ok dedim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.