İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arkadaştık sarhoş oluncaya kadar

Arkadaştık sarhoş oluncaya kadar, merhabalar.
Sizlere anlatmak istediğim hikaye geçen hafta Pazar günü başıma geldi, ben güzel sayılabilecek bir hatunum neredeyse çevremdeki tüm erkekler beni sikmek ister, ben daha önce hiç seks yapmadım yani temas olsa da içime almadım.
Neyse olayın özü şöyle oldu anlatayım, arkadaşım var Alper diye, onunla oldum olası arkadaş olarak takılırız sevgili olmayı hiç düşünmedim aslında çok hoş bir erkek ama hiç ona karşı içimden öyle bir hissiyat gelmedi, bir gün Alper Cansu içelim mi bu hafta sonu dedi.
Tamam dedim, nerede içiyoruz?
Valla dışarıda içeceğimize evde içelim hem masrafı az olur hem gönlümüzce eğleniriz dedi, tamam dedim bende olur benim eve gel zaten üniversite ortamı ev boş takılıyorum tek canım sıkılıyor dedim.
Geldi akşam eve nevaleleri almış en sevdiğim içkileri almış yavşak beni iyi tanıyor, içmeye başladık. Bak sarhoş olacaksan içmeyelim sonra seni toparlamayayım falan dedi.
Yok dedim sen kendine bak göreceğiz kim daha iyi içiyor bu gece ortaya çıkacak falan dedi Alper, başladık içmeye baya içtik kışın ortası zaten buz gibi hava falan petekleri açtı sıcacık oldu ev içerken çok sıcak olduğundan içkiyle beraber daha fazla kafa yaptı, yatağa yattım yanıma yattı ve öpüştük sonrasında sikiştik beni sikti mutluyum artık götüm sağlamda erkeğim var kankalarr.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.