İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dul ablam dayanamadı bana verdi

Dul ablam dayanamadı bana verdi, Selamlar herkese iyi geceler dilerim. Sizlere çok özel anımı anlatmak istiyorum, lütfen beni kınamayın, profesyonel bir seks uzmanı değilim, sadece ablamı kırmamak ve onun başka erkeklerle birlikte olmaması için onunla yatmayı kabul ettim.
Yaşım 18, çok felaket ergenlik döneminde olan bir erkeğim, her gece 31 çekiyor her türlü akrabamızın kızlarını düşünerek asılıyorum küreklere, oldum olası seks tutkusu var bende, ablam 36 yaşında kocasından boşandı, çocukları olmuyordu. Eniştem iyi sikemiyormuş annem bir keresinde öyle dedi, bizde doğurmamazlık olsaydı 6 tane ben doğurmazdım dedi ablamda evet dedi sikemiyor gay gibi bir şey diyordu, yüksek ses ile konuştukları için ben duyuyordum. Anne babam köye gideceklerdi, ablam ve ben kaldık evde yalnız başımıza ablam rahat giyinir tangalı götü harikadır onu görünce arada yarağım ateş gibi olur nedense, mükemmel bir götü vardır, yine öyle bir gün evde duşa gireceğimi söyledim, tamam git bende geleyim kese atayım toptan gelmişsin leş gibisin evi batıracaksın dedi, yok dedim ben yaparım falan, olmaz dedi sen beceremezsin sonra ev pislenir dedi, tamam dedim,üzerini değiştirmiş şort giymiş tangası felaket belliydi üzerine tşört harika görüntü vardı karşımda mükemmeldi, içeri girdi suyu açtı şortunuda çıkart dedi olmaz dedim, çıkarttım aleti gördü oha bu ne diyip ağzına aldı mis gibi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.