İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avrupadan gelen kuzenime çaktım

Avrupadan gelen kuzenime çaktım, Selamlar sizlere anlatacağım hikaye bu sene başıma geldi. Bizim ev her sene gurbetçilere misafirlik yaptırır, çok bonkör bir aileyiz ve aile bağlarımız oldukça kuvvetli evimizin her sene misafirleri hiç eksik olmaz ve şehir içi ve şehir dışından misafirlerimiz devamlı gelir, yine böyle bir zamanda evimize bir çok misafir geldi, kuzenim Eda gelmişti, evliydi ama kocası o sene çalıştığından gelememişti, oldukça güzel bir kadındır her erkeğin isteyebileceği fiziksel ölçülere sahip düşünün ben bile her sene geldiğinde kocasını çok şanslı buluyordum, benim karım olsun isterdim, halbuki onunla evlenmeden önce bizi evlendirmek çok istemişlerdir ben kabul etmemişimdir, neyse konu şöyle gelişti, eda gelmişti bizde oda yanımdaki olan boştu, kocasıyla her gün konuşuyorlardı kocasına çok özledim seni geleceğim yakın zamanda diyordu, kocası ona biraz zaman geçir içinden ne geçerse öyle davran dedi, kendini mutlu et diyordu.
Yani resmen, canın isterse farklı biriyle yat demişti bu beni mutlu etti, telefon görüşmeleri bittikten sonra edaya mesaj attım dışarı çıkalım mı diye? Olur, nereye gideceğiz dedi. Bana bırak dedim sahile götürdüm araba büyüktü zaten sikebilirdim onu her türlü, gittiğimizde sana bir itirafta bulunabilir miyim canım dedim, evet dedi dinliyorum. Ben seni gördüğüm ilk günden beri istiyorum ve sana deliler gibi aşığım dedim, verdim ağzına yarağı..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.