İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Azgın dul spor hocamı becerdim

Azgın dul spor hocamı becerdim, evet yanlış duymadınız!! Benden tam 12 yaş büyük dul azgın hocama kaydım hemde defalarca her türlü pozisyonda!
Konuyu baştan anlatacak olursam, öncelikle gelişmeleri sizlere anlatayım, yaşım 21 hocamın yaşı 33 spor salonuna bayadır gidiyordum, maddi durumumuz iyi olduğu için artık spor salonuna gitmek yerine, evimde çalışmak istiyordum ama hocayı görmek için sırf geliyordum spor salonuna, birgün hocaya sordum ne kadar burada maaş alıyorsunuz hocam diye, bayanlara maaşı sorulmaz dedi, peki dedim burada aldığınızın 2 kat fazla maaş size teklif edilse burayı bırakır orada çalışmaya başlarmısınız diye sordum. Elbette sonuçta para için çalışıyoruz dedi. O zaman dedim sadece bana eğitim vermenizi istiyorum dedim, nasıl yani dedi? Hocam ben evime tüm malzemeleri aldım, yalnız sizin beni çalıştırmadınızdan oldukça memnunum ve çalışmalar yapmaya devam edelim istiyorum dedim, burada aldığımdan 2 kat fazla maaş karşılığında eminsin değil mi dedi? Elbette maaş problem değil, yeter ki beni siz çalıştırın bana her şeyi siz öğrettiniz falan dedim gazladım, kabul etti. Neyse ilk dersimiz 1 hafta sonraydı işten ayrılma süreci vs sorun olmuştu, nihayetinde başlamıştık 1 hafta sonrasında spor çalışmaya, genelde evde kimse yokken hocamı çağırıyordum, çalışma saatleri ben ne zaman istersem idi öyle düşünün, hocam geldiğinde sexy olmaya çalışıyordum, giydiği kıyafetler beni çıldırtıyordu, birgün spor yaparken domalmıştı önümde fena yarağım kalmıştı, arkasını döndüğünde muhakkak fark edebileceği şekilde iyice kaldırmıştım yarağı, döndü bana hemen gözleri yarağıma ilişti, senin spora değil başka bir şeye ihtiyacın var alp dedi, anlamadım hocam ne demek istediniz falan dedim, gülümsedi önüne bak nasıl olmuş o öyle dedi, hocam pardon ben güzel kalçalı bayan görünce etkileniyorum falan dedim, beğeniyormusun kalçalarımı dedi, elbette hocam yoksa neden sizinle çalışmayı bu kadar çok isteyeyim dedim, peki dedi ne kadar çok istiyorsun diye sordu, şuan size saldırabilecek konuma gelecek kadar dedim, o halde ne duruyorsun hemen saldır bana sik beni dedi, saatlerce deliler gibi siktim onu ohh.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.