İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bakire kız kardeşim ile yattık

Bakire kız kardeşim ile yattık, Evet sizlere anlatacağım hikayem bu şekilde gelişti. Bakire kız kardeşim ile aynı yatağa yattık ve seviştik. Konuya gireyim.
Merhaba, ismim Sercan, kardeşim Nuray oldukça güzel bir kızdır ve fiziksel olarak çıtı pıtı denilebilecek bir hatundur, oldum olası onu istemişimdir, anne babam bizi hala küçük çocuklar olarak görüyor olacak ki yan yana aynı odada kalmamızı isterler korkmayalım diyeJ ben ise kardeşimi her fırsatta dikizliyordum uyuma numarasıyla götünü izliyordum, göğüsleri dimdik olmaya başlamıştı zaten oldum olası ona karşı bir ilgi vardı içimde süper bir hatundu görür görmez yarağım kalkıyordu, anne babamız bir gün pikniğe gidelim dediler, ben ve Nuray gitmeyi düşünmüyorduk piknik falan bize sıkıcı geliyordu, onlar gitti akrabalarımız ile evde yalnız kalmıştık, film izleyelim bari dedik duygusal film açtık, doğruluk cesaret oyunu vardı bizde oynayalım mı canım dedim? Olur ama ne kadar doğru cevaplar vereceğiz ki dedi, dost doğru dedim. Peki dedi, başladık sormaya, ben ona hiç biriyle yattın mı dedim, televizyonda ne çıkarsa onu soracaktık. Evet dedi, peki kızlığın bozuldu mu dedim? Hayır evlenmeden bozdurmam kendimi dedi, peki en çok kiminle yatmak isterdin dedim, seninle diyince yatağa girdik başladık sevişmeye amcığına sokmamış olsam da çoğu şeyi yaşadık ve saatlerce yalayarak boşaldık, çok harikaydı doğrusu hissettim onu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.