İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Baldız baldan tatlıdır değil mi?

Baldız baldan tatlıdır, selamlar. Herkese iyi günler dilerim.
Sizlerle paylaşacağım hikaye % 100 gerçektir bende palavra sıkmak asla olmaz, yaz tatilinde Balıkesir ayvalığa gittim, eşim ile, bizimle eşimin yeğenide gelecekti.
Çok çıtı pıtı bir kızdı, yani neredeyse çok zayıf diyebilirim. Göğüsleri ufacık, kalçaları da ufacıktı.  Karım ile konuşuyorduk arada ondan ne olacak bunun bu hali falan diye, bir keresinde karıma onun bence yarak yemeye ihtiyacı var, hatırlasana seninle evlendiğimizde seninde göğüslerin ufacıktı şimdi ise kocaman harikalar falan dedim, hımm evet haklısın galiba kocacım dedi.
Peki onun için bir şeyler yapmalıyız yoksa evde kalacak benim yeğenim dedi, biz ondan habersiz onun hakkında bir şeyler düşünüyorduk haberi yoktu, bende dedim bir erkekle birlikte olması gerek yoksa katiyen ondan bir şey olmaz dedim.
O zaman dedi, bir erkekle yatmasını sağlamalıyız dedi, ama kiminle dedim?
Tabi ki, seninle dedi.
Nasıl yani dedi, onu hem incitmeyecek hem devamlı isteklerini yerine getirebilecek tek bir erkek var oda sensin dedi karım, akşam olduğunda yatağa girerken onu da çağırdı yanımıza, olur mu karı koca arasında yatılır mı dedi bahar, gel dedi eşim..
Yatağa yattık üçümüz ortaya aldı eşim onu, konuştu seni kadın  yapma vakti geldi eniştene rica ettim o yardım edecek sana dedi,  kocam elini tuttu pelinin yarağına götürdü.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.