İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Baldız baldan tatlıdır diye boşa dememişler

Baldız baldan tatlıdır diye boşa dememişler, selamlar.
İsmim Mert. 5 yıldır evliyim, karımın 2 kardeşi var 2side kız, neredeyse günlerinin çoğunu bizde geçiriyorlardı. Baldızlarımdan ufak olanı çok azgın bir şeydi, büyüğünün sevgilisi vardı zaten motor diye adı çıkmıştı.
Neyse olaya gireyim fazla sizleri heyecanlandırmak istemem, baldızlarımdan Figen küçük olanını arada üniversiteden alırken sohbet ediyorduk nasılsın neler yaptın, yok mu sevgilin falan diye, yok enişte nerede kim bakar bana falan diyordu.
Neden dedim, sen çok güzelsin. Hatta içlerinde en güzel sensin sizinkilerin dedim, ya gerçekten öylemi diyorsun falan dedi, elbette canım dedim. Seni ilk görseydim seni alırdım ablandan falan çok daha güzelsin dediğim zaman heyecanlanmıştı.
Kısmet işte enişte, herkesin kısmeti neyse onu alıyor dedi.
Öyle ama dedim, seni alacak erkek çok şanslı diye söyledim, neden öyle dedin enişte dedi.
Açıkçası senin fiziğin çok güzel, kalçaların sonra tanga giyince meydana çıkan o güzel götün her erkeğin ilgisini çeker Figen dedim, sen benim götüme mi bakıyorsun enişte dedi, hayır dedim. Ama zaten her haliyle belli oluyor dedim.
Utandı, seni istiyorum baldız dedim, olmaz dedi. Olur dedim, eve götürdüm bizim aycan daha işten gelmediği için o geldiğini sanıyordu eve girer girmez arkadan yapıştım ve yatağa götürdüm harika götünü yaladım çok güzeldi sikmedim ama beter ettim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.