İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Balık etli yengemi siktim

Balık etli yengemi siktim, Merhaba. İsmim Ercan yengemin adı Yasemin 34 yaşında falan kadındı abim ile mantık evliliği yaptılar ve aralarında seks konusunda hiçbir şey geçmiyordu.
Mecburiyetlerden ötürü evlendiklerinden dolayı aralarında hiçbir şey olmadığı bu herkes tarafından bilinmekteydi zaten seks hayatları bile yoktu hatta yengem kızlığı bile duruyordu.
Yengem ile aram iyiydi hatta arkadaş gibiydik birlikte sahile iner dolaşırdık arkadaştık. Biliyordum durumlarını hatta yengemin yanımda başka erkekler ile flört etmesine bile bir şey demiyordum.
Öyle bir konumda olduğu için zaten boşanacaklardı yakında, neden bir şey diyeyim ki haklıdır ne yapsa falan diye düşünüyordum, ben aslında ondan çok hoşlanıyordum.
Yani böyle bir durum olmasaydı benim ile evlenmesini çok isterdim, neden derseniz anlaşıyoruz ve günümüz devamlı birlikte geçiyor zaten güzelde bir kadın olduğundan ona karşı içimde güzel duygular vardı aşıktım ona doğrusu söyleme cesaretim yoktu.
Bir gün kafamız güzel olsun içelim mi dedim, olur dedi nerede?
Gidelim bizim boş daire vardı dayalı döşeli kiracı yazları geliyordu, anahtarı bendeydi orada içeriz hem kimse görmez hem kafamız rahat olur dedim, olur dedi.
Ercan ona aşıktı haberi yoktu girdik eve içmeye başladık, sana bir şey itiraf edeyim mi dedim.
Et dedi, ben sana aşığım keşke benim karım olsan dedim, olur dedi öpüştük seviştik karım oldu..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.