İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çıtır kuzenimi siktim

Çıtır kuzenimi siktim, selamlar kankalarım güzeller güzeli sarışın çıtır elif diye kuzenim vardı, benden 5 yaş küçüktü. Çok güzeldi sarışın kahverengi gözlüydü.
Mükemmel bir fiziğe sahipti, göğüsleri pek yoktu ama kalçaları harikaydı.
Arada toplu bir şekilde yolculuk etmemiz gerekiyordu kısa mesafelerde, kimsenin kucağına oturmazdı sadece benim otururdu.
Yine öyle bir yolculuk esnasında altında eşofman vardı götü çok güzel görünüyordu o gece arabaya binecektik araba karanlıktı kucağıma oturdu ben bu sefer kalçalarını hissetmek için bacaklarımı ayırdım tam otursun yarağımın üzerine diye, oturdu benim alet kalktı hissetti yarağımın kalktığını ateş gibiydi yarağım kaçlarını hafif öne çekiyordu sonra araba bayır çıkarken iyice temas ediyordu bu beni delirtiyordu, düşünün boşalacağım diye korktum.
Neyse araba gideceğimiz yere geldiğimde herkes indi ben inmek istemedim neden diye sordular siz gidin az telefonda işim var hem arabayı park edeceğim falan dedim.
Elif bende durayım yanında dayı canın sıkılmasın dedi, herkes gittikten sonra neydi o öyle yolda sıcacık oldun dayı dedi, ateş gibi kalktı senin ki dedi, özür dilerim canım erkeklik işte dayanamıyor güzel kalça görünce kalkıyor dedim, ne özrü çok hoşuma gitti dedi.
O zaman devam edelim mi dedim, olur dedi nerede?
Çek ormana orada yapalım dedi, çektim arabayı ormana götten siktim 15 dakika falan çok güzeldi sonra gittik yanlarına.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.