İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doktor bana verdi

Doktor bana verdi, selamlar. İsmim tunç. Yakışıklı sayılabilecek body yapan devamlı sporla haşir neşir olan bir erkeğim.
Oldum olası spor yapmaktan çok mutlu olurum, spor yaparken kendimi kaybederim. Hayatta en çok keyif aldığım şey spor yapmaktır öyle ki: bazen saatlerce spor yaptığım olmuştur.
Benim için hatun ayarlamak falan çok basit zaten body  yaptığım için vücut var Allah için tipte var sayılır sanırsam 😀 neyse hastalandım hastanede kalmam gerekiyordu birkaç gün bu zaman zarfında hastanede yatacağımdan doktorlar benimle ilgileniyordu.
Nöbetçi bir doktor vardı Funda diye, hafif balıketli ama hastalarını çok ilgi gösteren bir doktordu değerli bir insandı doğrusu. Neyse bana çok ilgi gösteriyordu gece odama geldi yanında kimse yoktu baktı gördü beni kaslı falan ayağa kalkabiliyor musun dedi, uykudan uyandığım için alet tavan yapmıştı. Birden gördü kabarıklığı gözlerini alamadı kollarımı okşuyordu neren ağrıyor falan ayağına girdi o manayla okşuyordu vücut yapılarımı birden dudaklarıma yapıştı. Öpüşmeye başladık elini yarağıma bir attı kocaman dedi seni ilk gördüğüm andan itibaren istemeye başladım ne harika bir erkeksin falan muhabbeti yaptı, evet öyleyimdir çok haşin sikeceğim seni funda kendine gelemeyeceksin bana hasta olacaksın dedim, gülümsedi.
Hadi bakalım göreceğiz dedi, çıkarttım yarağımı 22 cm görünce çok şok oldu. Off dedi buracıkta sik beni diyerekten kapıyı kitledi siktim onu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.