İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dul ablama kaydım

Dul ablama kaydım, merhabalar Abaza kankalar, nasılsınız la bugün güzel bir gün. Abazalığıma son verdiğim milat sayılabilecek bir gün.
Neyse sizlere çok özel bir anımı anlatmak istiyorum, ablam var irem çok güzel taş gibi, dul bir kadındır. Kocası sikemediğinden boşandığını bildiğim ablamdır.
Ablamı beceremediğinden ötürü enişteden ayrılmış ablam, çok güzel bir kadındı yani öyle herkes onu sikemezdi zaten sikebilseydi ablam kesinlikle onu bırakmazdı, neyse olaya gireyim sizleri daha fazla meraklandırmak istemiyorum.
Kankalar ablam evde takılıyordu genelde anne babamız kışları köy evine giderlerdi orada geçirirlerdi çok güzel havası vardır zaten kışın erzak sıkıntısı da yoktur, çiftliğimizde çalışanlar bağ bahçedeki erzakları toplarlar ve yiyecekleri depolarlardı.
Profesyonel bir şekilde yiyecekleri yerleştirirler, kışın anne babamın yemesi için servis ederlerdi.
Ablam ile biz evdeydik, evimiz tripleks daire olduğundan ablam ile rahat yaşıyorduk. O evde şort ile dolaşmayı falan seven bir hatun değil, altında eşofman olur genelde güzel bir kalçası olduğundan tanga giydiği zaman yarağım zımba gibi olurdu.
Yine eşofman giymiş götü güzelce ortaya çıkmıştı, off dedim o merdivenlerden yürürken  çıkayım biraz izliyim dedim, abla ne yapıyorsun dedim hiç dedi, işin var mı dedim.
Yok dedi, gel bana kese atsana çok kaşınıyorum dedim.
Tamam dedi, geldi banyoya şort vardı altımda o gelince çıkardın şaşırdı verdim ağzına.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.