İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dul kız kardeşim ile şişe çevirmece fantezisi yaparken birden sevişmeye başladık!

Dul kız kardeşim ile şişe çevirmece fantezisi yaparken birden sevişmeye başladık! Yıllardır Abazalık çeken bir erkek olarak kız kardeşim eşinden boşandıktan sonra bizde yaşamaya başladığı andan itibaren ona biraz tuhaf bakmaya başlamıştım, banyoya girince delikten bakar neler yaptığını merak ederdim, duşa girince amcıgını okşar muhakkak boşalırdı, günlerden birgün anne babamız evde yokken, canım çok sıkılıyor abi diye geldi bana, neden niçin dedim, bilmiyorum çok sıkıntılıyım bir şeyler mi yapsak dedi? Ne gibi dedi, doğruluk mu cesaret mi oyunu varya ondan mı oynasak acaba dedi? Ama dedim o oyunu oynarken her şeyi doğru bir şekilde söylemek gerekir, bunu biliyorsun değil mi dedim? Elbette senden saklayacak bir şeyim yok, her şeyi doğru söylerim, ama sende dürüst olup söyleyeceksin tamam mı dedi tamam dedim!
Neyse, ilk olarak o başladı, kız arkadaşın yokmu abi dedi? Hayır canım yok dedim, sıra sende dedi, niçin kocandan ayrıldın dedim? Dürüst bir şekilde cevap vereceğim sana dedi, evet dinliyorum dedim, beni beceremiyordu yatakta bir türlü mutlu edemiyordu, ben istekli o isteksizdi. Ben heyecanlanmıştım öyle diyice, peki ben soruyorum abi dedi, sor dedim yalnız bu oyunu oynarken abi kardeş olduğumuzu unutalım ki özgürce sorular sorabilelim tamam mi dedim, tamam CAN dedi, şimdi soruyorum dedi, penisin kaç cm diye sordu, şaşırıp kaldım..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.