İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eniştem beni sikti

Eniştem beni sikti.
Merhabalar sizlerle paylaşacağım hikayem tamamen gerçektir, profesyonel bir şekilde bale yapan bir hatunum 25 yaşındayım, ablam ile eniştem 30 yaşında birbirlerine oldum olası çok yakışan kişilerdir.
Ben enişteme karşı daha önce hiç ilgi duymuyordum
Abim gibi görüyordum onu ama bir yaz tatilinde onun o kadar sexy bir erkek olduğunu anladıktan sonra ona vermeye karar verdim, ablam eniştemi anlatıp duruyordu.
Şöyle ilgili böyle ilgili falan diye bende sallıyordur diye düşünüyordum nasılsa kocası arkasından kötü diyecek değil ya falan diye söylenip duruyordum.
Abla dedim senin bu kocan gerçekten bu kadar ilgiliyse baldızını tatile götürsün bu sene dedim, tamam sende gel yazlık almışlardı zaten çok lüks falan büyük diyorlardı.
6 odalı dubleks daire olduğundan benim gelebileceğimi söylediler.
Arabaya bindik bodruma indik, evlerine girdiğimde çok güzeldi. Gece gitmiştik sabah orada olduğumuzdan kahvaltı yapıp denize girecektik.
Ablam süt beyazdır ben hafiften kumralım ve erkekler beni devamlı beğenirdi, zaten ablam fiziksel ölçülerimi iyi bildiğinden düzgün çamaşırlar al enişteni uğraştırma milletle diye tembihledi beni.
Tamam dedim, bikini aldım arasına girenlerden, enişten plajda beni süzüyordu resmen kudurmuştu ablam fark etmedi bunu, akşam eve gittik.
Ablam uyudu, enişten neydin bugün sahilde erkeklerin ateşini aldın resmen dedi, sarıldım ona sikmeyi becerirsen sana vereyim enişteciğim dedim beni domalttı sikti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.