İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eşimin erkek kardeşine verdim

Eşimin erkek kardeşine verdim,  merhabalar.
Sizlere anlatmak istediğim şeyler aslında anlatılmaması gereken konular biliyorum ama anlatmazsam kafayı yiyeceğim, kısacası şöyle anlatayım.
Lütfen beni kınamayın ve dalga geçmeyin.
Sizlere anlatmak istediğim aslında şudur.
Benim ismim Merve, yaşım 32. Olgunluk dönemine girmiş olan bir hatunum ve seks konusunda çok istekliyim türbanlı bir hatun olduğumdan ötürü profesyonel bir şekilde seks yapıyorum kocam ile geçen hafta eşimin erkek kardeşi bize geldi bizde kalacaktı bizim ev ufak olduğundan yan odamızda kalacaktı yatak odamızın yani evimiz pek misafir ağırlamaya uygun olan bir ev değildi doğrusu ama yapabilecek bir şey yoktu eşimin kardeşi olunca başımızın üzerinde yeri vardı.
O gece kocama vermek istiyordum, çok istiyordum onu o gece nedense öyle de olacaktı.
Sikişecektim ama çok inlemek geliyordu içimden nasıl yapacaktım bilmiyorum, seks yaparken inlemeyi çok severim, yatağımıza girdik kocam istemedi ses yaparım diye ama yapabilecek bir şey yoktu verecektim ona yarağını yalayınca dayanamadı sikmeye başladı çat çut sesler çıkıyordu eşimin kardeşi kesin duymuştur zaten duysun diye uğraşıyordum, sabaha kadar sikiştik sabah erkenden işe gitti Mehmet Nuri ile kalmıştık evde sabah uyandı yarağı kalkık şekilde gece sesler duydum nereden geldi yaa onlar falan diye takılıyordu abine verdim gece belli dedi felaket inliyorsun inletebiliyor beni sen inletsene beni dedim verdim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.