İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evimin yeni kiracısı kirayı para olarak veremeyeceğim dedi

Evimin yeni kiracısı kirayı para olarak veremeyeceğim dedi, ve olan sonrasında oldu! Merhabalar, mübarek kardeşler ne haber ya, gününüz nasıl geçiyor?
Ben bayadır size hikayelerimden anlatmıyorum dimi? Özlediniz biliyorum o sebep ile profesyonel hikayelerimi sizlere anlatarak orgazm olmanızda sizlere yardımcı olmak istiyorum, sınır tanımadan benimle seks yapan bir çok kız var, doğrusu çok yahşi bir erkeğim, para babası ailenin züppe çocuğu Fırat derler bana, İstanbul Etilerde evlerimiz var, ünlüler genelde bizim kiracımızdır. Neyse konuya yavaştan gireyim sizleri daha fazla heyecanlandırmak istemiyorum, gene bir gün yeni evimize kiracı gelecekti, dul bir kadın, maddi durumu oldukça iyi, bonkör biri, 3 4 ay sonra beni evine çağırdı hayırdır diyerekten uğradım, anlattı durumları bir süre kira veremeyeceğim falan dedi, tamam dedim problem değil, nasılsa bizde para çok, sebebini sormadım, ben söyleyeyim size dedi, Fırat bey ben dul bir kadınım ve erkeklerle para karşılığında birlikte oluyorum dedi, eskort olarak mı çalışıyorsun dedim? Hayır dedi, beğendiğim erkeğe para veriyorum benimle birlikte olmasını sağlıyorum dedi, ee dedim? Ve dedi nasıl söylenir bilemiyorum ama seni gördüğümden beri sana karşı felaket bir derecede ilgim var, seninle seks yapmak istiyorum bundan ötürü seni eve çağırdım dedi, sikişmeye çağırdığını söyleseydin ya gülüm dedim, çıkarttım benim kobrayı al bakalım oyna aziz dukam ile dedim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.