İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gözlüklü kız ne kadar marifetliymiş halbuki

Gözlüklü kız ne kadar marifetliymiş halbuki..
Selamlar, ismim Sercan, serap isminde çalıştığım şirkete yeni işe başlayan bir hatun vardı ilk etapta deneme sürecinde işe alıyorduk ve işçileri zorlayacak şeyler yaptırıyorduk.
Hepsini başarmalarına gerek yoktu, bizim işimize yarayabilecek kadar bilgiye sahip olanlarla yolumuza devam ediyor, profesyonel bir şekilde yönetici konumunda çalışabilecekleri şirketi onların hizmetlerine sunuyorduk.
Serap daha yeni işe girdiğinden oldukça heyecan vardı onda zaten ben onu görür görmez anlamıştım işi becerebileceğini ama heyecanı yendiği takdirde diye arkadaşlarla konuşuyorduk bunu.
Ben tahminlerimde pek fazla yanılmam, özel asistanım olarak çalışıyordu yanımda, bana yardımcı olacaktı doğrusu acemi asistanlarla çalışmak pek işime gelmese de işi öğrenir yardımımız dokunur diyerekten onunla çalışmaya karar verdim, sabahları evime gelir kahvaltımı hazırlar her zaman yanımda olurdu, öyle böyle derken bir gün evime geldi.
Eve gidemeyeceğini çok yorgun olduğunu söyledi, burada kal zaten sabah erkenden geliyorsun saat geç oldu falan dedim, süper olur dedi çok teşekkür etti.
Akşam yemeği yedik, müzik dinleyelim mi dedim.
Olur dedi, baktım müzik zevki oldukça banı uyuyordu bu müzikte dans edilir o halde edelim Sercan bey dedi, dans ederken dudaklarına yapıştım çok güzel dudakları vardı angelica jolie gibi öpüşmeye başladıktan sonra seviştik yatağa geçtik felaket sikişiyordu beni deli etti artık karım oldu evlendim onunla mutluyum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.