İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Grup seks yaptık

Grup seks yaptık, Selamlar.
İsmim Sinem, halam yeşim ben ve halamın arkadaşı Ankara da devamlı birlikte geziyorduk. Halam daha gençti benim ile arasında 4 yaş falan vardı, erkek arkadaşı burtay halamdan 1 yaş büyüktü.
Aslında ben hoşlanıyordum ondan ama yaşımı öğrenince benimle işi olmadı halamı ayarladı, ama ikimizde ona birbirimize karşı elektrikliydik oldum olası, bir gün burtay halam ben arabada içiyorduk hafta sonu izini alın bizim yazlığa kaçalım zaten buraya yakın falan dedi, tamam dedi halam ayarlayacağım falan yaptı.
Ben olacağımdan sorunsuz gidebilirdik, zaten bizde heyecan arıyorduk yeni yerler görmek. Eniştem sayılırdı burtay halam ile araları çok iyiydi, neyse gittik tatile.
Hafta sonu kaçamağına doğrusu evde içmeye başladık, sinem içkileri hazırlar herhalde dedi burtay, tamam enişte zevk ile dedim.
Ben mutfağa gittim hazırlamaya bunlar başlamışlar öpüşmeye ben içeri girerken baktım öpüşüyorlar hemen geri çektim kendimi izledim onları biraz, halamın eline verdi burtay şortun üzerinden okşuyordu halam yeşim ohh yapma dur sinem gelecek falan diyordu, gelsin en fazla onu da sikerim diyordu Burtay, yapma lütfen diyordu halam.
İçeri girdim birden, oho siz coşmuşsunuz hem de bensiz falan dedim, sende gel canım aramıza dedi içtik biraz kafa güzel olunca halam yanımda öpüyordu onu okşuyordu sinem sende okşa enişteni gör beğenirsen evleneceğim onunla dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.