İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlk seks deneyimimi yengem ile yaşadım

İlk seks deneyimimi yengem ile yaşadım.
Sizlere anlatmak istediğim hikaye geçen hafta başımdan geçti, 18 yaşındayım ve Abaza dönemlerimi yaşıyorum, profesyonel bir şekilde futbol oynuyorum.
Büyük takımların birinin alt yapısında oynuyorum ve a takıma çıkmam an meselesi zaten beni bilen bilir çok hoş bir adamım futbolcu olarak hayatımı sürdürmek için devamlı spor yaparım, amacım sporcu olup ailemi güzel bir hayat sürmeleri konusunda yardımcı olmak ve ünlü futbolcu olarak yabancı takımlarda top koşturmak, yengem nesrin Almanya’dan Türkiye’ye göç¨eden bir ailenin kızıydı ben ilk başlarda onu salak bulsam da, abim beğenmiş evlenmiş ne yapalım diyordum.
Abim iş seyahati için Avrupanın tüm yerlerini dolaşıyordu bir gün yine iş seyahati için gitti Avrupa ülkelerine yengem ile abim gidince ya annem ya ablam kalıyordu onlarda köyde olduğundan ben kaldım, yengem ile aramız iyi olmuştu.
Film izliyorduk geziyorduk tozuyorduk bana sevgilin var mı dedi var dedim, peki hiç ilişkiye girdin mi dedi, Avrupalı olduğundan rahatça sorabiliyordu.
Hayır dedim, daha önce hiçbir bayan ile birliktelik yaşamadın mı dedi, hayır dedim olmadı öyle bir şey. Peki dedi olmak ister misin?
Elbette ama isteyeceğim hatun olmalı dedi, peki beni ister misin dedi?
Baktım şöyle bir tabi ki olur dedim, o halde sik beni erkeğim ol hadi ne duruyorsun şapşal dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.