İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnternet sitesinde tanıştığım kadın ile birlikte oldum

İnternet sitesinde tanıştığım kadın ile birlikte oldum, Merhaba arkadaşlar sizlere anlatacağım hikaye bu yaz başımda geçti, yaz ayları gelmişti bir arkadaşlık sitesine üye olmuştum kendime en yakın bölgelerde ikamet eden hanımefendiler ile görüşmeler yapabilmek amacındaydım aslında ilk etapta hiç karı kız düşüreceğime dair bir fikriyat yoktu kafamda, ama ilerleyen zaman zarfında baktım ki karı kız gerçekten düşüyor en azından telefona kadar çekebiliyorum ondan ötürü devam ettim üyeliğime, paralı üyelikti sonuçta her ay para veriyordum.
Neyse konu şöyle gelişti, konunun özü aslında internette tanıştığım kadına kaymaktı. Evet doğru bildiniz internet sitesinde sonunda bir karıyla tanışmıştım, reel görüşecektik bir birimize karşı çok istekliydik ve neredeyse her gün onu düşünerek sikmeyi düşünüyordum, benim için onunla yatmak çok özel bir şey olacaktı, çünkü dul bir kadındı yani istediği gibi sikişebilir o konumdaydı zaten azgın bir fotoğrafı vardı gözlerinden şehvet akıyordu onun resmine bakıp defalarca boşaldığımı bilirim, konu devam ederken bir gün buluşalım mı artık dedim, evet tamam dedi. Nerede metrobüs durağında görüşelim dedim, ne metrobüsü sen bir yere çık ben seni arabamla alırım dedi funda, tamam dedim. Arabasıyla aldı beni son model Mercedes marka araçtı nereye gidelim istersin ufaklık dedi, nereye gitmemizi istersen oraya dedim, evime gidelim mi seni biraz yiyeyim dedi, gittik ve seviştik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.