İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnternette tanıştığım kadını siktim

İnternette tanıştığım kadını siktim, Selamlar. Sizlere anlatacağım hikaye tamamen gerçektir. Bende öyle palavradan hikayeler anlatarak sizleri kandırmak gibi bir amaç yoktur.
Profesyonel olarak yüzme hocalığı yapıyorum, neredeyse her gün yüzüyorum, internette zaman sıkça geçiriyorum yeni yüzme teknikleri öğreniyorum öğrencilerime aşılıyorum.
Öğrencilerime yeni şeyler öğretmekten oldukça mutluluk duyan bir öğretmenim.
Yine öyle yeni bir şeyler öğrenirim ve öğrencilerime öğrenmeleri konusunda yardımcı olurum diye düşünerekten bir şeyler öğretmek için internette sörf yaparken bir tane sohbet sitesine girdim, en güzel bayanlar burada yazıyordu girdim baktım ki hiç güzel bayan yok, site yöneticisine gittim zordum, abuzer bey girişte en güzel bayanlar burada yazıyor ama sitede güzel bir tane hatun yok ya dedim, ağabeycim burada güzel kadın ne arar insanları çekebilmek için öyle başlıklar kullanılır sen aldırma dedi, bende vay yavşaklar dedim :d
Sonrasında devamlı takılmaya başladım bir tane hatun ile konuşmaya başlamıştım hatun gayet güzeldi, resimde gördüğüm kadın o değilmiş sonra yüz yüze görüştüğümde anladım.
Çok zaman geçmeden buluşalım mı dedim, hafta sonu Beykoza gel orada görüşürüz dedi atladım gittim arabamla gördüğüm kadın başkaydı, sen dedim fotoğrafların sahibi değilsin.
Evet dedi, ama bende daha fazla cevher var keşfetmek ister misin dedi, evet dedim.
Evine götür beni dedi, gittik bir sikiştik o my good süperdi lan.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.