İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnternette tanıştığım olgun adama verdim

İnternette tanıştığım olgun adama verdim, bakireliğimi kime verdiğimi sonunda açıklıyorum. 19 yaşındayım ve kendimden 10 yaş büyük biriyle sohbet etmeye başladık, ünlü bir chat sitesinde aslında tamamen gırgır yapmaya giriyordum öyle biriyle seks konuları hakkında sohbetler yapayım gibi bir amacım yoktu, zaten öyle bir beklentim hiçbir zaman olmadı.
En güzel sohbet sayfalarına girer belli zamanlarda takılır vakit öldürdükten sonra çıkardım, biri vardı hiç konuşmazdı robot zannederdim onu, arada özeline derdimi yazardım robot sandığım için, bir gün uzun özel şeyleri yazdım. Birkaç gün sonra merhaba, bot nasılsın? Ben çok kötüyüm sahile bebeğe ineceğim dedim, neresine gideceksin dedi? Şu bölgeye dedim robota bak konuşuyormuş dedi, 34 xxxx 34 plakalı araçta olacağım yanıma gel konuşuruz dedi, ben makara yapıyor sandım. Sahile indim araba zaten fark edilmeyecek gibi değildi yanına gittim sen robot değil miydin dedim? Hayır, dedi. Sohbete başladık, kendimi tanıttım site sahibiymiş robot değilmiş pek sohbet etmezmiş falan derdine çare olmamı ister misin dedi, evet dedim. Evine götürdü beni, başladık konuşmaya çok hoş biriydi ona kendimi vermek istedi içkinin etkisiyle kucağına oturdum beni sikmeni istiyorum dedim, beni soydu güzelce yaladı yuttu sokmadı amcığıma ben zorlamasam büyük ihtimal sikmeyecekti beni sonunda kendimi siktirdim çok mutluyum şimdi her hafta sikiyor beni daha ne isteyebilirim ki.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.