İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

kendime ait lüks rezidans dairemde deliler gibi sevişmeye başladık

Merhaba, okul yıllarımdan sonra birgün taksimde clubte yeniden gördüğüm sınıf arkadaşım ipek ile günün sonunda kendime ait lüks rezidans dairemde deliler gibi sevişmeye başladık..
Yıl 2012 zengin ve varlıklı bir ailenin gözde bekar oğullarından biriyim, maddi olarak durumumuz çok iyi hatta şöyle söyliyim İstanbullular gibi taksim gece kulüplerini istediğim takdirde onlardan biri kapatır gönlümce eğlenirdim, o gün yine öyle bir şey yapmak istemiştim sadece ortama bayanların giriş yapmasına izin verdiriyordum içkiler benden doyasıya eğlence ünlü dj’lerden biri davetliydi oda benim tarafımdan yapılmış bir organizasyondu dj bile bayandı düşünün, hiçbir erkek personelin olmasına izin vermemiştim, neyse gece kulübü dolmaya başlamıştı, düşünün normalinden fazla dolmuştu lezbiyenler mi dersiniz benzeri şeyler mi derseniz eskortlar mı dersiniz hepsi dolmuştu çılgınlar gibi eğleniyordu, benim tarafımdan düzenlenmiş olduğu için eğlence herkesin gözü bendeydi, saatler ilerlemişti millet kafayı bulmuştu, bir tane kız vardı bir yerden gözüm ısırıyor ama nereden hatırladığımı kendi kendime sormaya başlamıştım, gerçekten hatırlıyordum ama nereden diye sorarken yanımdan geçerken büyük kolyesinde yazan isim ipek idi aklıma birden geliverdi, üniversiteli arkadaşımdı ipek Robert kolejinde okumuştum kültürlü bir hatundur ipek fiziksel olarak zaten ilgimi o zamanlarda çekiyordu görünce iyice delirdim ipek nasılsın dedim? İyiyim ama tanıyamadım sizi dedi? Kolyemden  ismimi gördünüz değil mi dedi? Evet öyle oldu ama hatırlamamda yardımcı oldu dedim, sen rober kolejinde okuyan aslen İzmirli ipek değil misin dedim? Evet dedi nereden bildin, bende o zamanlar çirkin şimdilerde çok yakışıklı olan Kaan soylu dedim, inanamadı kimliğimi gösterdim, o o o kaancıgım  çok değişmiş çok yakışıklı olmuşsun diyerek sarıldı ne kadar çok özlemişim eski dostları görünce mutlu oluyorum falan dedi, başladık sohbet etmeye gece kulubünü ben kiraladım dedim, neden dedi zenginlik işte eğlence arıyorum kendime dedim, ben sana bir eğlence sunarım bunlara ihtiyacın olmaz dedi, ne zaman dedim, istediğin zaman dedi, evime geldik kapıdan girer girmez saldırdım deliler gibi sevişmeye başladık, götten sabaha kadar siktim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.