İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kız kardeşim kendimi okşarken yakaladım

Kız kardeşim kendimi okşarken yakaladım, Merhaba sizlere anlatacağım hikaye dün gece başımdan geçti çok güzel bir hikayedir ve kesinlikle gerçektir. Amacım sizlere palavra sıkmak değildir, tamamen doğru bilgileri ulaştırarak doğru bilgilere ulaşabilmenizi sağlayabilmektir.
Neyse konu şöyle gelişti, ben çalışıyorum anne babam zaten evde pek durmazlar devamlı gezerler kardeşim lise öğrencisi okuldan erken gelir, ben normalde geç gelirim işten kardeşim ile aynı odada kalırız. Eve erken gittim pasta falan aldım sürpriz yapayım kardeşime dedim, odadan sesler geliyordu kardeşim ne yapıyor diye önce odanın kapısının deliğinden baktım göğüslerini okşuyordu kendini tatmin ediyordu, amcıgı pırıl pırıl görünüyordu mükemmel fiziği vardır zaten domalmış öyle güzel götü vardır ki pürüzsüz bir fiziğe sahiptir, birden içeri girdim toparlayamadı kendini kala kaldı öylece. Sen ne yapıyorsun dedim! Kimseye söyleme lütfen abi, ne olur yalvarıyorum dedi. Ne söyleyeceğim normal ihtiyacın bu dedi, farklı kimseyle birlikte olma böyle tatmin et kendini tabi en doğal hakkın dedim, mutlu olmuştu yalnız abine bir güzellik yaparsın artık dedim, ne istersen yaparım dedi, yarağı çıkardım ağzına al beni mutlu et hem kendin mutlu ol dedim, ya olmaz falan derken birden aldı ağzına kocaman penisimi ağzına alır almaz 5 dakikada boşalttı beni mükemmeldi çok hoşuma gitti anlatamam süper ötesi bir sakso çekti bana doğrusu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.