İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kız kardeşimi siktim.

Kız kardeşimi siktim.
Yaz tatiliydi, her sene olduğu gibi kardeşimle tatile gitmiştim. Kardeşim her sene biraz daha serpiliyordu vücut olarak yeni yapılandığı için çok güzel bir şekil alıyordu, 18 yaşına girmişti ve göğüsleri ve kalçaları çok güzel bir şekile girmişti.
Ben onu hiç öyle güzel bir şekilde görmemiştim, yazın ortasında tatildeyiz bizim arabamız ile gittik rahattık yani, apart tarzında ev tuttuk çok rahattık çıkıyor dolaşıyor, sonra eve geliyor takılıyorduk. Kardeşim bikini giymeye başlamıştı o sene normalde mayo falan giyerdi, çok güzel götü olduğundan fiziğine güveni çok artmış beni de bu etkilemişti, ben o seneye kadar kardeşimi hiç öyle güzel görmedim.
Sahilde tüm erkeklerin gözü ondaydı, göğüsleri ve kalçaları bomba gibiydi, yüzmeyi çok iyi biliyordu bot kiraladık kuytu bir yere gittik pek kimse yoktu, rahatça yüzüyorduk.
Bikinisi götünün arasına giriyor beni etkiliyordu hatta ona bakarken yarağım kalkıyordu, beni kendimden geçiriyordu, bende öyle olunca ona dokunmak istiyordum.
O gün eve gittik, evde yatacaktık film bakalım mı dedi, olur dedim.
Duvara karşıyı taktı evde o varmış, sikiş sahnesine gelince biraz terlediğini gördüm birden dudaklarına yapıştım filmin etkisiyle oda etki altında kaldı geldi kucağıma okşamaya başladı yarağımı amcığını yaladım sonra da hunharca  soktum köküne kadar yarağımı götüne o gün benim karım oldu çok güzeldi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.