İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocamın ortağına verdim

Kocamın ortağına verdim, kocam Mehmet 36 yaşında zengin bir ailenin çocuğuydu ben zaten varlıklı aile çocuğu olduğundan evlendim onunla aksi halde asla evlenmezdim.
Kocam yeni bir işe atılıyordu, daha az risk için kendine bir ortak bulmuş oda kendisi gibi çok zengindi, zaten amaçları olursa olur olmazsa önemli değildi onlar için, 500 bin biri 500 bin diğeri koydu yani bir trilyon para döktüler ortaya, neyse güzel açılışlar falan yaptılar.
Ben kocamın ortağını daha önce görmemiştim, ilk gördüğümde tuhaf bir elektriklenme oldu aramızda onunla sevişmek istiyordum her fırsatta yeni işyerlerini ziyarete gidiyordum, anlamıştı ondan etkilendiğimi kocam pek orada durmazdı, hatta bana dedi bu işe sen bak istersen sıkılmazsın hem falan, ofis bölümünde duruyordum iş ortağımızla ondan o kadar etkileniyordum ki bir kıvılcım çıksa aramızda yanıp gidecektik ikimizde, neyse öyle böyle derken aramızda elektriklenmeler başladı, ama kocamın ortağıydı riskli bir şey olacaktı.
Bir gün ofiste kimse yoktu ikimiz kalmıştı, güvenlik görevlisi zaten yukarı çıkamazdı kapıda beklerdi hep, kapıyı kilitledim onun odasına girdim, nasılsın falan diye girdim konuya, birden dudaklarına yapıştım. Seni istiyorum Metehan oldum olası beni sikmeni istiyorum ama aramızda kalsın kimse bilmesin benim erkeğim ol sik beni kanırtarak hem de burası inlesin çığlıklarımla dedim, şok oldu verdi ağzıma sikti beni artık kocam o sikiyor beni.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.