İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzenimi kanırta kanırta siktim

Kuzenimi kanırta kanırta siktim, merhabalar.
İsmim Alptekin 34 yaşındayım, kuzenim 28 yaşında evli, ama oldum olası ona karşı biraz ilgim vardır. Hatta daha önceleri onunla evlenmek istediğim olmuştur.
Neyse olaya gireyim, ben devamlı iş seyahatlerine çıkarım, kuzenimin kocası adanalı adanaya gidecekti benimde iş için oraya gitmem gerekiyordu, kuzenime isterse ben bırakabilirim dedim, enişte çok iyi olur diyerekten izin verdi kuzenime, neyse bilmiyor daha önceleri ona yangın olduğumu.
Kuzenim türbanlı bir bayan çok güzel giyinir sosyetik türbanlılardan oldum olası ona hasta olduğum için benimle yolculuk onun içinde çok zor, neyse arabaya bindikten sonra kuzenimi süzmeye başladım, arabaya binince bilerek aştım klimayı araba sıcak olsun diye üşümesini istemem. Çıkardı paltosunu çok daracık bir şey giymiş içine çok güzel giyinir zaten güzel kuzenim, göğüsleri füze gibidir oldum olası hastayım zaten ona ondan sonrasında yol ilerledikçe yayılmaya başladı, geçmişten konuşmaya başladık.
Ben sana eskiden aşıktım Allahtan enişte bilmiyor yoksa benimle gelmene izin vermezdi dedim, evet dedim bilse asla izin vermez.
Aslında hala aşığım sana ama durduruyorum kendimi dedim, nasıl yani dedi.
Yoksa seni şuracıkta sikmem mi dedim, hımm dedi.
Burada versen sikerim seni 18 yaşından beri istiyorum o derecede felaketim sana karşı dedim,  dudaklarına yapıştım dur demedi bende devam ettim verdim ağzına oracıkta siktim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.