İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzenimi rüyadan sonra gerçek hayatta da sikmek oldukça güzel bir şey

Kuzenimi rüyadan sonra gerçek hayatta da sikmek oldukça güzel bir şey, yıllardır kardeşim olarak gördüğüm bir kuzenim var ismi nazlı, çok güzel bir kız ve ben büyük ihtimal kuzenim olmasa onunla evlenmek isterdim, o kadar terbiyeli güzel bir hatun.
Neyse, konuya gireyim sizleri daha fazla heyecanlandırmayım, konuya girmeden önce şunu söylemek istiyorum bu tamamen gerçek bir hikayedir ve başlarında rüya olarak gördüm sonunda kendimi anlattım ona öyle mala vurdum ona göre, sonra Alper palavra sıkıyor gibi dümen sözlere bulaşmayın! Konu şöyle gelişti, nazlı çok harika bir fiziğe sahip hatundur, oldum olası onu düşünerek 31 çekme isteğim oluşmuştur ama kuzen olduğundan hiç öyle bir eyleme bulaşmadım. Yine bir gün rüyamda görmüştüm onu, okul çıkışı eve birlikte gidiyorduk.ya nazlı bir rüya görmüşüm ama öyle böyle değil, sabah uyandığımda sırılsıklam oldum dedim. Anlatma pis bir  rüyaysa dedi, bana göre oldukça güzel bir rüya ama sana göre nasıl gelir bilemem canım dedim, eve gidelim mi ders çalışırız dedi. Evlerinde kimse yoktu, konuya devam edeyim mi dedim? Hayır!! Dedi. Anlatmak istiyorum ben sana dedim, mutfakta bir şeyler hazırlarken başladım anlatmaya, ben rüya gördüm seni sikiyordum, muhteşem götünden hem de dedim, git buradan dedi! Hayır gitmiyorum dedim, arkadan yapıştığım gibi ya vereceksin, ya sikeceğim tercih senin dedim odasına götürüp siktim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.