İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzenimin tv izlerken yarağı kalktı

Kuzenimin tv izlerken yarağı kalktı, Selamlar. İsmim Sibel.
Kuzenim alperen yazları bize gelirdi deniz kenarında evimiz olduğundan her sene muhakkak uğrardı yanımıza, neyse bu sene geldiğinde çok yakışıklı olmuştu doğrusu ilgimi çekmişti. Çok sexy bir erkek olduğundan sahilde yürürken kızların ona bakması dikkatimi çekiyordu dedim, sen ne kadar tatlı oldun bu sene tüm kızlar sana bakıyor birkaç arkadaşım bana mesaj atmıştı sevgili yapmışsın çok yakışıklı hayırlı olsun falan diye, bende sağolun dedim.
Neyse kuzenimin koluna giriyordum artık, sahilde yürüyorduk. Gündüzleri plajda tüm hatunlar ona bakıyordu body yaptığı için felaket vücut yapısı vardı içleri eriyordu hissediyordum.
Öyle böyle derken kuzenimin ilgisini çeken kızlar olabilir diyerekten ona sarmam gerekiyordu, bir gün evde film izleyecektik.
Bizimkiler sahile yürüyüşe gittiler, film biraz erotikti film izlerken kuzenimin yarağı ateş gibi oldu kalktı şortu kabarmıştı, kuzenim baktığımı fark etti.
Toparlamaya çalışsa da katlığını gördüğümden çok hoşnut olmuştum.
Kuzen dedim saklayamazsın ne yaparsan yap diye söylendim, kusura bakma erkeklik işte film izleyince ereksiyon gösteriyor kabarıyor lütfen kusura bakma falan diye mahçup olmuş gibi tavırlar gösteriyordu.
Aksine çok hoşuma gitti, sahilde tüm hatunların gözü sende benimde öyle sevgilim olsan keşke falan derken dudaklarına yapıştım ilk önce kendini geri çekti ben çullanınca üzerine bir şey yapamadı mecburen karşılık verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.