İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Liseli Kız kardeşim karım oldu

Liseli Kız kardeşim karım oldu, selamlar.
Oldum olası ensest ilişkilere karşı olan bir erkek olarak böyle şeylerden uzak durmak için elimden geleni yapıyordum, iş için izmire taşınmam gerekti bir süre, kız kardeşim üniversite tercihinde izmiri de yazmış bilgim yoktu, üniversite dağıtım yerleri açıklandığında kız kardeşim çok güzel bir yer kazandım abi diye aradı beni, çok sevindim neresi falan deim.
Önce anne babama söyleyeceğim en son sana söyleyeceğim sıranı bekle dedi, tamam dedim. Birkaç gün geçti bir baktım kız kardeşim izmirdeyim Adnan menderes havalimanında gel beni al diye yazdı, şaşırdım gittim almaya. Burayı kazandım abi dedi boynuma sarıldı, benim içinde çok güzel olmuştu artık canım sıkılmayacak güzel vakit geçirebileceğim kardeşim gelmişti diye düşünmüştüm, biraz zaman geçtikçe birbirimize iyiden iyiye alıştık, sonuçta bir erkek ve kadın aynı evdeyiz, kardeşim banyoya girmişti bir gün içim ürperdi nedense kapı deliğinden bakmak geldi içimden, delikten baktım çok güzel vücut yapısı vardı, çıktığında elektrikler kesildi yağmur felaket yağıyordu.
Çok korkardı yağmurdan ve gök gürültüsünden sevda, yanıma yattı. O gece ona dokundum elini uyurken alete attı bende öptüm dudaklarından seviştik, sabaha kadar.
Sabah bana artık kocamsın dedi, ben kimseyle evlenmem sen benim kocamsın dedi.
Resmi evlilik yapmasak bile karı koca olarak yaşıyorduk, birlikte yıllardır mutluyuz çocuğumuz oldu aileden koptuğumuzdan anne baba diyor bize.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.