İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Liseli Kız kardeşimi siktim

Liseli Kız kardeşimi siktim, oldum olası kız kardeşime karşı bir hayranlığım vardı. Onu görünce çok etkileniyordum oldum olası onu sikmek gibi düşüncelerim vardı, bana vermek ister mi diye düşünüyordum ki: aradan çok geçmedi birlikte kış tatiline Uludağa çıktık.
Güzel bir otelde kalıyorduk, kardeş olduğumuzdan bize aynı odada kalma imkanı sağladılar, çok özel bir odaydı iki tane yatak vardı ama soğuk olunca kardeşim Venüs genelde tek yatmayı sevmediğinden annemin koynuna girerdi, burada ne yapacaktı acaba diye düşünüyordum ki ilk gece tek yattıktan sonra ben tek yatamıyorum yanında yatayım mı ağabey dedi, olur canım dedim.
Çok soğuktu gerçekten klimalar çalışsa da soğuktu neyse yattık yatağa, kardeşim anneme sarılır gibi bana da sarılmaya başladı. Tabii karşısında nasıl bir Abaza olduğunun farkında bile değildi, yatarken elini yanlışlıkla sanırım yarağıma attı o elini atınca benim kobra iyice sertleşti ve kalkmaya başladı, o bunu hissetmeye başlamıştı. Okşuyordu farkında olmadan aradan biraz zaman geçti iyice sertleşti ve kocaman olmuştu bende elimi göğüslerine atmıştım hissetsin diyerekten hissetmeye başladı, hafiften gözlerini açar gibi oldu, elini yarağımda olduğunu anlayınca ilk çekmek istedi, bende çektirmedim okşattım taşaklarımı, elimi amcığına attım gözlerime baktı şortu çıkarttım ses etmiyordu sadece izliyordu domalttım götten siktim onu sabaha kadar, artık bana farklı bakıyordu her gece koynuma kendi geliyordu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.