İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Öğretmenimi siktim

Öğretmenimi siktim, evet arkadaşlar sizlere anlatacağım hikaye başlığında olduğu gibi güzeller güzeli türbanlı öğretmenimi siktim.
İstanbul eyüpte bilinen bir okulda öğrenim görevlisi olarak öğrencilik yapmaktayım, yaşım 17, ergenliğimin en ateşli zamanları.
Öyle ki: tenefüs zamanlarında tuvalete gider 31 çekerdim, öyle bir konumdayım düşünün, yine böyle bir şey olmuştu o gün arkadaşlarımdan birinin götü gözümün önündeydi türbanlı kız güzel bir tanga giymiş resmen beni delirtti, o gün daracık etek giydiğinden götü çok belli oluyordu neredeyse okulda herkesin gözü ondaydı kız erkek fark etmezsin öyle olunca bana malzeme çıkmıştı.
Gittim tuvalete 31 çektim rahatladım, öğretmenim Sibel wc çıkışında beni görmüş yapışmış yarağım blue jeansa öyle görünce birden önümde inmeyen kabarcıkla beraber ateşimi anladı.
Ne haber cenk dedi, iyidir öğretmenim sizi sormalı.
Ders arasında depoda düzenlenmesi gereken bir şeyler var yanıma gel dedi yardım et, tamam dedim. Onun bir sonraki derste dersi boştu, öğretmenimden izin aldı beni dersten çağırttı aşağı, gittim.. sadece ikimiz vardık, diğerleri zil çalınca geliyordu.
Neyse başladık düzenlemeye sevgilin var mı dedi.
Yok öğretmenim dedim, peki hiçbir kadın ile ilişki yaşadın mı dedi.
Hayır dedim, o halde yaşamak ister misin diye sordu, elbette dedim.
Kapıyı kilitledi o halde sik beni diye söyledi, hemen indirdim paltolonu verdim ağzına çok siktim onu süperdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.