İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Olgun Halama çaktım

Olgun Halama çaktım, sizlere bunu anlatmak istedim.
Bayadır yaşanan hikayeleri okumaktan hoşnut olan bir adam olarak devamlı bu sitenin müdavini bir şekilde buralarda dolaşıyordum, zaten beni bilen bilir kadınlar tarafından devamlı istenilen bir erkeğim, çok özel fantezilere sahibim.
Halam vardı Balıkesir Edremit Akçay’da yaşıyordu, yazları ona gidiyordum.
Eniştem yurtdışında çalıştığı için ben yazları onun yanına gidiyor mutlu olmasını sağlıyordum, genelde ailecek giderdik. Zaten biz çok güzel bir aile olduğumuzdan ötürü birliktelik bizim için önemlidir.
Böylesine güzel bir ailem olduğundan ötürü mutluluk duymaktayım.
Neyse olaya gireyim yavaştan, halam genç bir kadın 35 yaşında falan ben 24 yaşındayım eniştem 45 yaşında aralarında 10 yaş var eniştem halamı pek sikemediği söyleniyordu o yüzden halamın göğüsleri dimdik kalçaları falan harikaydı.
Ben şahsen eniştemin yerine olmak çok istediğim zamanlar oldu, bu sene gittiğimde halam ile halam eskisinden daha da güzellemiş beni resmen çıldırtıyordu mini etek giyiyordu evleri sahile sıfırdı bahçesine çıkıyorduk. Sahilde yürüyenler eve bakıyorlardı.
Zaten anca bakabilirlerdi 500 bin tl verip aldılar evi harikaydı kaç yıl önce aldılar restore edip oturdular, diğer evleri kirada.
Neyse o sene sikmek gerekti onu hissettim, o gece içtik sarhoş olduk hala seni istiyorum her sene kuduruyorum seni görünce dedim, dudaklarıma yapıştı başladık sevişmeye harika sikiştik sabaha kadar siktim onu artık karım benim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.