İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Olgun Karımı başkasıyla yakaladım

Olgun Karımı başkasıyla yakaladım, Sizlere bunu anlatıp anlatmama konusunda çok tereddütlerim vardı ama sonunda anlatmaya karar verdim, yaşım 37 karım 27 yaşında aramızda 10 yaş fark var karım benim ile büyük ihtimal para için evlendi çok zenginiz ve benim ile evlenen hatunun birçok mal varlığı olacaktı.
Neyse böyle olunca bütün karıların gözü bendeydi benim ise karım funda da çok güzel bir hatundu ve ilçenin en güzel kızıydı erkekler onunla evlenmek için elinden geldiğince şirinlik yaparlardı o ise lüks meraklısı bir hatun olduğundan fakirlerle evlenmez öyle bir tipti, doğrusu benim ilgimi çekiyordu.
Bizimkiler sana Funda’yı isteyelim mi dediler, bende olabilir dedim. Bir süre sonra resmi olarak isteme olacaktı, funda duymuş onu isteyeceğimizi zaten bizim mal varlığımız dillere destandır zenginin malı züğürt kişilerin çenesini yorar misali benim mal varlığım ile çok ilgileniyordu.
Neyse öyle olunca benim işim oldukça kolay olmuştu, evlendik. Kısa süre içerisinde arabalar evler aldım ona kendini prenses gibi hissediyordu.
Belli zaman sonra lüks hayata alıştı, ilçeye başka şehirden biri geldi oda zengindi baya bir şeyler yaptı ilçede bir gün baktım eve gidecektim bizim kiraya verilecek dairelerimizden birine bir gittim baktım ki karım funda ile kerim aynı yatakta sevişiyorlar sonradan anladım ki funda paralarımı ona götürmüş oraya taşındırmış sevişiyorlardı vay orospu..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.