İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Otobüste adama sürtündüm

Otobüste adama sürtündüm, ismim Betül.
Yaşım 22 üniversiteye gidiyorum, Karabük üniversitesinde okuyorum, çok güzel bir kadınım diyemem ama fiziksel olarak beni istemeyecek erkek yoktur, nice güzel kızlar var arkadaşlarım yolda onlara bakmazlar mütevazi bir ailenin kızıyım ve sadece fiziksel ölçülerimin erkekler tarafından ilgi gören yerlerimin olmasından oldukça rahatsızlık duyuyorum, profesyonel bir şekilde spor yapıyorum ve erkeğimi mutlu etmek istiyorum evlenince tabi, evlenmeden önce ilişkiye kesinlikle karşıyım, zaten bizde öyle ön sevişme falan asla olmaz.
Erkeklerle el ele dolaşmak kesinlikle olamaz, otobüs ile üniversiteye gidiyordum bir gün, otobüs tıklım tıkış kalabalıktı arkamda güzel kokan bir erkek vardı, ona sürtünmeye başlamıştım ister istemez, çok yakışıklı bir erkekti, sürtünürken iyice domalmışım adamın kabarık paltolonunu arkamda hissettim, resmen oda hissetti başladı dayamaya otobüs durağına gelene kadar elimden geldiğince erkekliğini hissetmek için elimden geleni yaptım, resmen ıslanmıştım.
Otobüsten aynı durakta indik tesadüfen oda ıslanmıştı paltolonun önünde belli oluyordu, gülüştük.
Tanıştık, beni evine davet etti. Eve gelirim ama asla ilişkiye girmem ön sevişme sadece dedim, bu cesareti nasıl aldım bende bilmiyorum ama istiyordum bunu, otobüste beni boşaltan erkeği mutlu etmek için elimden geleni yapacaktım, eve girdiğimiz an çıkardı yarağını verdi ağzıma yaladım çok zorlandım büyüktü iri sikini dayadı götüme sikmek istiyorum falan dedi, hayır olmaz veremem dedim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.