İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sohbet sitesinde tanıştığım karıya çaktım

Sohbet sitesinde tanıştığım karıya çaktım, büyük bir sohbet sitesi vardı devamlı girdiğim neredeyse her girdiğimde hatun ayarlıyordum.
Ama pek yüz yüze görüştüğüm hatun olmamıştır, neyse öyle böyle derken biriyle reel görüşme yapmaya karar verdik, yüzünü bile görmedim.
Fotoğraflarına bile bakmadım, neyse bununla ilk defa reel görüşme yapacaktık. Heyecan var mı dedim, elbette dedi ilk defa bir erkekle görüşeceğim zaten bu siteye nasıl girdim bende bilmiyorum ama seninle görüşecek olduğumdan ötürü çok mutluyum dedi.
2 gün sonra görüşecektik, eşiyle boşanma davası olduğunu ve boşanma gerçekleştiği takdirde çok mutlu olacağını söyledi. Peki dedim boşanırsan benim istediğim herhangi bir şeyi yapar mısın dedim.
Söz dedi, yeter ki boşanayım çok istiyorum falan dedi, tamam o halde dedi.
Bana bir akşam keyfi yaşatacaksın, vur patlasın çal oynasın eğleneceğiz üstelik senin evinde dedim. Hımm dedi, tamam olur kabul ediyorum.
Boşanma gerçekleşmiş beni aradı ohh çok mutluyum sonunda oldu ne istersen iste yerine getireceğim sen bana uğurlu geldin canım dedi, tamam dedim.
Yarın akşam sendeyim, daha önce yüzünü görmediğim birinin evine gidecektim yüz yüze görüşecektim, görüşme adresini verdi. Üsküdar da bir evdi çok ufak ve şirin zile bastım zaten kapıyı açmış direk içeri girdim, girer girmez dudaklarına yapıştım ve sevişmeye başladık.
Saatlerce sikiştik artık ne zaman istesem sikiyorum onu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.