İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Suriyeli olgun kadını siktim

Suriyeli olgun kadını siktim, Merhaba izmir konakta yaşıyorum. İzmir konakta bugünlerde çokça Suriyeli insan görebiliyorsunuz biliyorsunuz izmir artık Suriye olarak yakında isim değiştirecek konuma geldi neyse olaya gireyim fazla heyecan olmaması için.
Suriyeli kadınlar ile birlikte olmak istiyordum, apartmanımızın temizlikçisi Suriyeli oldu ucuz çalışıyorlardı, ondan ötürü site yöneticisi öyle bir şey yaptı. Bende problem değil dedim kabul ettim, evime temizlikçi arıyordum Suriyeli bir kadın gönderebileceğini söyledi yönetici tamam olur dedim, yarın gelsin başlasın dedim. Gelen kadın 40 yaşlarında çok güzel fiziğe sahip bir kadındı, eve geldiğinde eteği daracıktı tanga giymiş belli ki, evi gezdirdim odamı falan ben balkondayım işiniz bitince uğrayın ödemenizi yapayım dedim, birkaç saat geçti evi temizlemiş giderken yanıma uğradı kontrol ettim gerçekten güzel yapmıştı biraz fazladan verdim parayı, haftaya yine gel dedim geldi haftaya yeni kıyafetler almış çok güzel görünüyordu bakmayı severler kendilerine Suriyeli kadınlar, neyse eve girer girmez nereden başlıyım dedi benim gözlerim göğüslerindeydi füze gibi duruyorlardı birden dudaklarına yumuldum, ben buradan başlıyım önce dedim itti beni olmaz falan dedi, olur dedim sana fazla para veririm artık bunu da yapalım seninle dedim, tamam dedi kucağıma geldi yatağa girdik saatlerce sikiştik çok güzel fiziği vardı onunla seks yapmaktan oldukça keyif alıyordum düşünün 6 posta atmışım haberim yok.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.