İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taksici olmak ayrıcalıktır!!

Taksici olmak ayrıcalıktır!! Evet arkadaşlar sizlere anlatacağım konumu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum, 6 yıldır taksicilik yapıyorum, askerden sonra kendimize ait ticari takside işe başladım ve 6 yıldır bu işi yapıyorum, neleriyle karşılaştım neler yaptım neler..
Neyse konuya döneyim fazla heyecanlanmayınJ genelde İstanbul Avrupa yakası bölgesinde çalışıyorum, taksime binen bayan müşteriler ile sohbet etmeye bayılıyorum, birgün sultanahmetten turist müşteri aldım, taksime gideceklerdi taksime doğru yola koyulduk, aslen Antepli almanyada yaşıyor, çok güzel sexy bir kadındı, yaşını sorduğumda 29 diyince şok olmuştum, ben 19 falan sanıyordum kardeşim diyordum resmen düşünün, o kadar bakımlıki çok sexy resmen eritti beni, neyse hoş beş sohbet ederken, istanbulu sevdinmi elvan dedim, evet çok güzel İstanbul çok güzel şehir bayılıyorum her sene neredeyse buraya geliyorum dedi, ne kadar güzel dedim, sende çok güzel bir kız olduğundan ötürü illaki sevgilin falan vardır dedim, hayır sevgili bana göre değil dedi, neden dedim? Ben günlük yaşamayı seviyorum, özgürlüğüme çok düşkünüm hiçbir zaman tek bir erkeğe bağlı kalmak istemem dedi, peki dedim günlük yaşamaktan kastın nedir dedim? Avrupalı olduğu için rahat konuşuyordu, tek gecelik sevişmelerden hoşlanıyorum dedi, çok güzel bir düşüncedesin dedim gülümsedim, peki ya benimle yaşamak ister misin tek gecelik ilişki diye sorduğumda, telefonunu ver ben seni yaşamak istersem ararım dedi, aradan 1 ay geçti almanyaya geri döneceği günden bir gün önce beni aradığı isminin elvan olduğunu hatırlayıp hatırlamadığını sordu bana kendisini, elbette hatırlıyordum o güzel hatun nasıl unutulabilir ki? Görüşelimmi bir şeyler içeriz falan dedi, elbette olur canım dedim, peki o zaman şu saatte beni şuradan al dedi, taksimde kaldığı otelden aldım bunu, otelden özel aracımla aldım nereye gidelim diye sordum, onu bana değil sen belirleyeceksin nerede beni sikmek istersen oraya götür ama doyuramayacaksan hiç gitmeyelim dedi! Merak etme dedim, seni bir sikeceğim bundan sonra tek gecelik yaşamak yerine erkeğinin kollarına geleceksin çatır çatır kendini siktirip geri dönmek bile istemeyeceksin dedim..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.