İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

türbanlı yengem ile yaşadığım süper seks

Selamlar, sizlere türbanlı yengem ile yaşadığım süper seks fantezilerimi anlatacağım, nasıl onu domaltıp siktiğimi anlatacağım.
Türbanlı yengem ile abim 3 yıl önce evlenmişlerdi, yengemin ailesi çok baskıcı ve neredeyse peçe taktıracak seviyede bir aileydi, nikahtan aldı abim yengemi . neden evlendiğini abimin ilk başta onunla zerre anlamamıştım, yengem ilk başlarda bizimle tokalaşmışyor hatta bayramlarda falan öpüşmüyordu bizimle, elini tutturmuyor, düşünün 3 yıl olmuş yengemin yüzünü görmedim sadece gözlerini gördüm.
Neyse bir gün abim evden bir şey almam gerektiğini söylemişti, abim o gün şehir dışına gidecekti, evde bir şey unuttuğunu söyleyince gittim almaya yengem beni abim zannederek kapıyı açtı yüzünü gördüm, bebek gibiydi mükemmel suratı vardı, pardon yengemi çağırırmısınız dedim, şakamı yapıyorsun ben yengenim dedi, ben afalladım özür dilerim yenge daha önce suratınızı görmediğim için şaşırdım tanıyamadım vs dedim, yengem doğru söylüyorsun sende haklısın falan dedi, almak gereken şeyi aldım gittim abimin yanına, abim bu gece bizim evde kalman gerek ben şehir dışına çıktığım için yengen korkmasın vs dedi, tamam abi dedim, akşam olduğunda yengemi aradım eve gelirken bir şey gerek olup olmadığını sordum, gerekmez bir şey sen gel yeter dedi.
Gittim eve, bu sefer yengem peçe takmamış çarşaf giymemişti, hayırdır yenge dedim yüzünü gören cennetlik dedim diye, bana cennetimi layık gördün dedim gülüştük, eve girdiğimde yengem önümden yürürken eşofman giydiğini gördüm kalçaları süper gögüsleri füze gibiydi, tuvalete girecektim banyoları arızalı olduğu için, duş aldıkları wc’ye girmemi söyledi, girdim kirliliğin kenarında takılı kalmış tanga gördüm, mükemmel taşlamalıydı, orada yarağımı sürdüm, 31 çektim boşaldım, yengem titiz olduğu için benden sonra girdi yıkadı banyoyu, tangayı yeni çıkarmış olacak ki boşaldığım dölü görmüş, banyoya girdiğinde sadece tuvaletini yapmamış başka şeylerde yapmışsın sanki dedi gülümsedi, ne gibi yenge dedim. Resmen tangamın üzerine kocaman boşalmışsın bir sürü dedi, özür dilerim ama ben yapmadım dedim, onu geç dedi ben kimin ne yaptığını bilecek yaştayım, madem boşaldın rahatladın benide boşalt rahatlat dedi başladık sevişmeye..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.