İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üniversiteli çıtır öğrencim ile ders vermek bahanesiyle sikiştik

Üniversiteli çıtır öğrencim ile ders vermek bahanesiyle sikiştik, öyle bir fiziksel ölçüler kimsede yok beni çıldırttı azdırdı öyle ki sabaha kadar kaç posta attığımı unuttum, konuya hafiften başlıyım sizleri daha fazla heyecanlandırmayayım.
Merhaba, konu başlığındada olduğu gibi üniversiteli öğrencim ile yaşadığım seks hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum, hikaye kahramanımızdaki hatun SEVGİ, 24 yaşında üniversite son senesiydi, dersleri oldukça kötüydü ama her sene bir yolunu bulur son dönemlere kendini sıkarak geçirir ve derslerini düzeltirdi, son senesiydi artık bitirirse bitecekti kalırsa devam edecekti, birgün bana geldi ekstra ders almak istediğini ve bu sene sınıfı bitirmesi gerektiğini sıkıldığını belirtti, ders alabileceği birilerinin tanıdıkların olup olmadığını sordu,bende eğer istersen ben verebilirim dedim. Ne kadar ücret vs dedi, ne ücreti dedim sende evimi toplamakta yardım edersin ödeşmiş oluruz çok ısrar edersen canım dedim, çok sevinmişti.  O halde akşam sendeyim hocam dedi, adresi verdim. Sitenin tam olarak bilmiyordu telefon ile aradı tarif ettim, evime gelmişti çok güzel bakımlı bir hatundur fiziksel olarak uzun boylu at gibi hatundur, ders çalışmaya başlamıştık türbanlı olmasına rağmen etek giyer altına muhakkak tanga giyen bir hatundur, fizik dersiyle alakalı çalışıyorduk kadın vücudu nasıl çocuk olduğuna dair amdan götten bahsediyorduk, konulara girdikçe ve onu gördükçe benim yarak ateşlenmişti, en sonunda hocam iyi değilseniz biraz dinlenelim dedi, yarağımı görecek olacak ki. Tamam canım dedim, kahve içelim mi dedim? Tamam ama ben hazırlayacağım dedi, peki dedim mutfak yolunu gösterdim, bardakların olduğu yeri falan gösterdim domaldı almak amacıyla bende geçerken yarak sürtündü dar alan olduğu için, ayy o neydi öyle dedi, ne dedim, bir şey çarptı kalçalarıma dedi, yarağı hissetmişti yine bir şey almak için eğildiğinde bu sefer bastırmıştım hissetti kendini geri itti, bende iyice dayandım hocam ne yapıyorsunuz dedi, ne yapacam dedim 3 yıldır hayalini kurduğum şeyi yapıyordum dedim, ses çıkartmadı devam ettim eteğini kaldırdım yukarı yarağı arasına soktum 3 saat sınırsızca siktim çok mutluyum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.