İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üniversiteli Kız arkadaşımın kardeşine çaktım

Üniversiteli Kız arkadaşımın kardeşine çaktım, selamlar herkese iyi günler dilerim.
Sizlere anlatmak istediğim hikayem başımdan bu hafta başımdan geçti öyle ki hala etkisi altındayım düşünün ki bir arkadaşınız var ve onun kız kardeşiyle birlikte oluyorsunuz hem de onların evinde, nasıl bir heyecan olur değil mi?
Değerli dostlar, anlatmak istediğim hikayemin gelişimi şu şekilde gerçekleşti. Ben 22 yaşındayım kız arkadaşım 21 kız kardeşi 19 yaşında kız arkadaşımla çıkmaya başladıktan epeyce bir süre sonra kız kardeşiyle tanışma imkanı yakaladım, öyle bir hatun ki neredeyse ablanı bırakıp seninle çıkayım demek geliyordu arada içimden diyemiyordum tabi hiçbir şey, öyle ki bir süre 3lü olarak takıldık zaman ilerledikçe ona karşı ilgim arttı seks konusunda zaten ateşliydim ona karşı.
Bir gün ablasından önce görüştük ablası mekana sonradan gelecekti ona sorular sordum oda bana sordu ablamda ne buldun falan fistan, bende sende olan şeyleri bulamadım ama seni gördükten sonra sadece sende görüşmeye gelirsin diye onunla çıkıyorum dedim itiraf ettim.
Demek öyle ablamı kullanıyor musun beni görmek için dedi, evet dedim kullanıyorum. Seni görünce içim titriyor çok istiyorum seni dedim, şok oldu.
Ablası geldi aradan 5 dk sonra nasılsınız falan fistan dedi eve gidek kimse yok içeriz dedi, içtik sarhoş oldu ablası uyudu bizde sikiştik süperdi çok hoşuma gitti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.