İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üniversiteliyi siktim

Üniversiteliyi siktim, üniversiteli güzel bir kız evimi tutmak istiyordu.
Zaten bende genç bir erkeğim, maddi açından çok rahatım anne babam vefat etti. Bende zengin bir erkek olarak hayatımı yaşamaya başladım, kira makul tuttum sadece kendime yakın arkadaşlarla tanışmak gerçekten samimi dostluklar edinebilmek için, üniversiteli kızlara verecektim evi. Erkeklere asla ev vermem öyle bir huyum vardır.
Kocaman bir apartmanım vardı bursa görükle bölgesinde 25 dairem vardı, yan komşum olacak kişi benim yakın arkadaşım olacaktı ve onunla samimi olabilecektim öyle hayallerim vardı.
Neyse Selin diye esmer güzeli bir hatun geldi evi tutmak istediğini söyledi, gezdirdim evi dayalı döşeli zaten kira makul sadece benim beğenmem gerekti kiracıyı baktım konuştum sohbeti güzel hoş bir hatundu fiziksel özellikleri çok hoştu.
Neyse evi tuttu yanında 2 arkadaşının daha kalacağını söyledi ve onlarında bayan olacağını asla dedim eve kız arkadaşlarınız haricinde erkek giremez, bu benim şartımdır.
O sebepten evi sana veriyorum ona göre yoksa vermem boş durur!
Tamam dedi, merak etme bizde problem olmaz falan.
Neyse tamamlaştık, evi tuttuktan sonra ucuza verdiğim için çok rahat yaşamaya başlamıştı arada bana yemekler yapar getirirdi, para olduğu için bana karşı ilgiliydi bir gece geldi sohbete içmeye başladık seni istiyorum Serkan dedi, verdim ağzına yaladı yuttu sikiştik saatlerce para var huzur var amk.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.