İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yan komşumu siktim

Yan komşumu siktim, yan komşum mehtap hanım vardı. Yeni evli bir çiftti bizim apartmanımıza taşındığı için sohbet ediyorduk arada, yatak odaları benim odamın bitişiğinde olup geceleri onları sikişirken bardağı duvara dayayıp dinliyordum, felaket inliyordu.
Neredeyse sadece onun inlemesini dinlemek için bardak koyuyordum duvara diyebilirim, birkaç gece öyle geçtikten sonra balayına gittiler, balayından sonra artık tam bir kadın olmuş edasıyla hatun oluvermişti, neyse böyle devam ediyorlardı hayatları, biraz zaman geçtikten sonra artık sıkı fıkı olmuştuk, ona karşı bakış açım oldukça değişmişti, onu her gördüğümde sikme isteğim oluşuveriyordu, her sabah ona iltifatlar yağdırıyordum.
Kocası iş seyahatlerine çıktığından ötürü arada bize geliyordu, kocası anneme tembih etmişti size emanet göz kulak olun falan diye, zaten çok güzel bir hatundur ben göz kulak olurdum büyük bir keyif ile 😀 hahaha nasıl olmam ki, gördüğüm zaman yarağım kalkıyordu.
Annemin çatı katına çıkması gerekiyordu, yemek vardı ocakta komşumuz sevgiye bu anlamaz sen göz atıver yakmayalım heriften fırça yemiyim falan dedi, neyse yemeğe bakıyordu.
Üzerinde pijamaları vardı eşofman yani, güzel bir tanga giymiş mutfağa gittim biraz daracık olduğundan mutfak domalmıştı yerden bir şey alırken, dayadım arkadan ne yapıyorsun falan dedi, seni istiyorum sevgi kocana veriyorsun her gece inlemelerini duyuyorum dedim, tamam dedi ama burada olmaz akşam eve  gel dediyse de orada 1 posta attım.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.