İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yaşlı komşumu siktim

Yaşlı komşumu siktim, güzeller güzeli olgun bir komşu taşındı yan dairemize. Daire balkonları bitişikti ve balkona çıkınca yan taraftaki dairenin içini görebiliyorduk cam falan açıksa öyle güzel bir olaydı. Bir gün balkona çıktım gözüm oraya çarptı olgun komşumuz tangalı bir şekilde evin içinde dolaşıyordu ben deli oldum resmen oraya kitlendim bir şey alırken domaldı off dedim güzel götü var falan.
Birden beni gördüğünü fark ettim.
Çok utandım, o akşam zile bastı bizim evde kimse olmadığını biliyordu çeşme problem yarattı bakar mısın dedi tabi dedim, gittim evine.
Sohbet etmeye başladık bugün beni izlediğini gördüm çok Abaza tavırlar bunlar dedi, ne yani dedim yanlışlıkla baktım gözüm çarptı güzele  gözüm çarpar yapacak bir şey yok dedim, götün çok güzeldi gözlerim kaldı sende affet beni dedim.
Seni affederim ama bir şart ile ne dedim?
Beni sikeceksin hem de istediğim her zaman söz mü dedi, evet dedim..
Birden yapıştı dudaklarıma off dedim seni sikmek beni çok mutlu eder, domalttım götten sikmeye başladım miss gibi götü vardı tertemiz amcığını yalarken yarağı verdim ağzına felaket yalıyordu beni delirtti resmen sikişirken kocacığım diyince çok mutlu oldum artık karım gibiydi her gün  sikiyordum bizimkiler geldi ama ben her  gün yanına gidiyordum bir bahanesini bulup çok güzel sikişiyorduk doğrusu tavsiye ederim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.